چرا داشتن پشتیبانی وب سایت مهم است ؟

اجازه بدهید با یک سوال به این پرسش ، پاسخ بدهیم!

چرا ما نیاز به بیمه داریم؟ قطعا جواب این سوال را میدانید: برای مواقع ضروری و کاهش هزینه های درمان.

داشتن پشتیبانی برای وبسایت نیز مانند بیمه برای انسان است، در واقع شما با تهیه ی پلن پشتیبانی ، سایت خود را بیمه میکنید.

چرا باید سایت خود را بیمه کنیم؟

اگر مقداری با سیستم مدیریت محتوای وردپرس آشنا باشید، قطعا این موضوع را میدانید که این سیستم ، یک پلتفرم متن باز بوده و سورس کد آن در اختیار همگان قرار دارد، و قطعا افراد خرابکار و سود جو نیز به آن دسترسی دارند! اما این موضوع به این معنی نیست که وردپرس نا امن است! خیر ، وردپرس با داشتن یک تیم توسعه دهنده وسیع و قدرتمند در میان CMS های جهان، محبوب ترین و ایمن ترین سیستم مدیریت محتوا است.

اما خب همانطور که گفتیم به علت متن باز بودن این پلتفرم، افراد خرابکار نیز به این سورس کد دسترسی دارند و میتوانند مشکلاتی در سایت های مختلف ایجاد کنند.

اما نگران نباشید! ما در آنامیس وب و با بهره گیری از تیم متخصص ، چنین مشکلاتی را به حداقل میرسانیم و سایت شما را در برابر انواع حملات بیمه می کنیم.

مزایای دیگر تهیه پلن پشتیبانی چست؟

از دیگر مزایای داشتن پشتیبانی،می توان به : بروز رسانی های امنیتی و هسته وردپرس، بروز رسانی های قالب و افزونه ها، رفع خطاهای وردپرس، بهینه سازی سرعت سایت، بکاپ گیری دوره ای از وبسایت و آموزش های رایگان اشاره کرد.

با توجه به موارد گفته شده، اگر باز هم در تهیه پلن مورد نظر خود به راهنمایی  نیاز دارید، کافی است به انتهای همین صفحه مراجعه و فرم مشاوره را تکمیل و برای ما ارسال کنید، تیم مشاوره آنامیس وب در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

پلن ها ی پشتیبانی

مشاوره رایگان